Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

nemocnicest

Březen 2008: Návštěva ministra zdravotnictví

37 fotek 6.3.2008 - zobrazení
Ve čtvrtek 6.3. navštívil v rámci své pracovní cesty po jižních Čechách naši nemocnici ministr zdravotnictví p.MUDr.Tomáš Julínek, MBA. V doprovodu vrchního ředitele Ing.Kabátka se seznámil se současnou situací v poskytování zdravotnické péče, s výhledem do budoucna vč. zamýšlených stavebních investic a diskutoval se zaměstnanci nemocnice. Ocenil vývoj nemocnice v posledních letech a živě se zajímal o situaci po změně právní formy. Současně vedení i zaměstnance nemocnice seznámil s klíčovými body zdravotnické reformy (postavení pacienta v systému, vztah ke zdravotním pojišťovnám, vzdělávání zdravotnických pracovníků).
Vytvořte z tohoto alba: